Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
UR-10 ANTI-ROUGHNESS SMOOTHING CREAM

Fiyat 864 TL

Pürüzsüzleştirir
%10 üre ile yoğun şekilde besler

Çok kuru, pürüzlü cilt
200ml

UR-10 Pürüzsüzlük Karşıtı Krem, genellikle "timsah derisi" olarak bilinen ciltler için ideal bir kremdir. İçeriğindeki üre (%10) ve balmumu konsantrasyonu sayesinde bu krem cildin nemini etkili bir şekilde geri kazandırır.Cildin koruyucu tabakasını yeniden oluşturur, yoğun bir şekilde besler ve çok kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu tüm konforu sağlar. Gün geçtikçe gerginlik hissi olmadan cildiniz daha esnek, daha yumuşak ve daha rahat hale gelir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik İçerik

Üre

Bu yumuşatıcı ve yatıştırıcı dermatolojik aktif bileşen, farmakope kalitesindedir. Tüm Topicrem aktif bileşenleri, Yüksek Saflık gerekliliği ile seçilir. Üremizin Saflığı ≥ %98,5'tir.

İçindekiler


KANITLANMIŞ & SONUÇLAR

%100

Esnek ve daha az pürüzlü cilt

Memnuniyet yüzdesi - 21 gün boyunca 21 kullanıcı üzerinde dermatolojik gözetim altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.

%95

Beslenmiş ve onarılmış cilt

Memnuniyet yüzdesi - 21 gün boyunca 21 kullanıcı üzerinde dermatolojik gözetim altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.


DOKU & UYGULAMA

Kim için

3 yaşından itibaren

Çok kuru ve pürüzlü cilt

Doku

Krem

Elma, leylak ve sümbül, sandal ağacı ve amber notaları içeren koku

Kullanım ipuçları

Vücudun pürüzlü bölgelerine (kollar, dirsekler, bacaklar, topuklar) sıklıkla uygulayın. Yüzünüze, yaralı ciltlere ve 3 yaşından küçük çocuklara  uygulamayın.
img