Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
HYDRA+ RADIANCE PROGRESSIVE TAN

Fiyat 958 TL

Sağlıklı parlaklık etkisi
Doğal bronzluk
24 saat nemlendirir

Hassas ciltler
40ml

Doğal, sağlıklı bir ışıltı etkisi için her uygulamada yoğunlaşan eşit bir bronzluk sağlar. Pürüzsüz krem ​​dokusunun uygulanması kolaydır. Çizgiler ve hatalar olmadan size özel bir sonuç sağlar. Dermatolojik ve oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir. Komedojenik değildir.

Dermatolojik İçerik


Gliserin

Bu nemlendirici bileşen doğal kökenlidir ve farmakope kalitesindedir. Tüm Topicrem ürünlerinde Yüksek Saflık şartı vardır. Gliserinimiz ≥ %99,5 Saflıkta.

DHA (Dihidroksiaseton)

Bu aktif bileşen cilde doğal ve ilerici bir bronzluk verir. Tüm Topicrem aktiflerinin yüksek saflık gereksinimi vardır. DHA'mız ≥ %98,5 saftır.

İçindekiler


KANITLANMIŞ & SONUÇLAR

%100

Güneş etkisi. Kolay uygulama

*% memnuniyet - 21 gün boyunca (günlük uygulama) hassas ve kuru cilde sahip 20 kullanıcıda dermatolojik gözetim altında kullanıma ilişkin klinik çalışma.

%90

Doğal sonuç

*% memnuniyet - 21 gün boyunca (günlük uygulama) hassas ve kuru cilde sahip 20 kullanıcıda dermatolojik gözetim altında kullanıma ilişkin klinik çalışma.

%86

İz bırakmadan

% memnuniyet - 28 gün boyunca karma ve yağlı akne eğilimli cilde sahip 22 kullanıcıda dermatolojik ve oftalmolojik kontroller altında komedojenik potansiyelin kullanımına ve değerlendirilmesine ilişkin klinik çalışma (günlük uygulama).


DOKU & UYGULAMA

Kim için

Genç, yetişkin

Hassas ciltler

Doku

Pürüzsüz krem

Nilüfer, vadi zambağı ve sedir notaları içeren parfüm

Kullanım ipuçları

Yoğun faz: Akşamları günde bir kez yüze ve boyuna eşit miktarda uygulayın.

Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın. Bakım aşaması: Akşamları haftada iki kez yüz ve boyuna eşit miktarda uygulayın. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın.
img