Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
HYDRA+ RADIANCE EYE CONTOUR

Fiyat 834 TL

24 saat nemlendirir
Şişlik, koyu halka karşıtı
Kirlilik önleyici

Hassas gözler
15ml

24 saat boyunca nemlendirir, kirliliğe karşı korur ve dehidrasyonun neden olduğu şişkinlik, koyu halkalar ve ince çizgiler gibi yorgunluk belirtilerini düzeltir. Krem-jel dokusu cildi yumuşak ve esnek bırakır ve yapışkan değildir. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik İçerik


Gliserin

Bu nemlendirici bileşen doğal kökenlidir ve farmakope kalitesindedir. Tüm Topicrem ürünlerinde Yüksek Saflık şartı vardır. Gliserinimiz ≥ %99,5 Saflıkta.

Biyoaktif su

Bu nemlendirici aktif bileşen %1 Betain, %1 Taurin ve %1,5 Inositolden oluşmaktadır. Fizyolojik bir bileşendir, yani ciltte doğal olarak bulunur ve en yüksek toleransı sağlamak için tüm Topicrem bileşenleri gibi var olan en yüksek saflıkta seçilmiştir.

İçindekiler


KANITLANMIŞ & SONUÇLAR

%100

Cildi yumuşak ve esnek bırakır
*  Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca 21 kullanıcı üzerinde dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında kullanım ve etkinliğin klinik çalışması.

%95

Şişkinlik görünümünü azaltır

** Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca 21 kullanıcı üzerinde dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında kullanım ve etkinliğin klinik çalışması.

%95

Yağlı ve yapışkan olmayan cilt

*  Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca21 kullanıcı üzerinde dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında kullanım ve etkinliğin klinik çalışması.


DOKU & UYGULAMA

Kim için

Genç, yetişkin

Nemsiz hassas cilt

Doku

Krem-jel

parfümsüz

Kullanım ipuçları

Sabah ve/veya akşam, göz çevresine uygulayın.
img