Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
ANA SAYFALaboratuvar
Bizim Hikayemiz

 

 

 

 

 

İlaç Laboratuvarı

TOPICREM, 1909 yılında Mayoly Spindler İlaç Laboratuvarları tarafından yaratılan dermatolojik bir markadır.
20. yüzyılın başında, Mayoly Spindler'in laboratuvarları, bitki özlerine dayalı ilaçlar geliştiren ve üreten ilk kişilerdi. Günümüzde şirket, kronik hastalıklar, probiyotikler ve dermatolojik kozmetiklerdeki uzmanlığı ile tanınmaktadır.
Topicrem


Topicrem

Güvenlik ve verimlilik

Topicrem'in kökeninde, dermatolojik uzmanlık ve sağlığı birleştirerek hassas ciltlerin tüm sorunlarına bakım sunma arzusu vardır
Kendi araştırma ve geliştirme merkezine sahip, aileye ait ve bağımsız bir Fransız laboratuvarı olarak, hem kremler hem de ilaçlar için güvenlik ve etkinlik düzeyi gereksinimleri aynıdır.


Fransa'da üretildi

Yüksek saflıkta aktif bileşenlerin seçiminden en zorlu üretim standartlarına kadar tüm üretim zincirinin mükemmel kontrolü Paris bölgesindeki fabrikalarında sağlanmaktadır.
Topicrem


Topicrem

Cilt bakımına benzersiz bir yaklaşım

TOPICREM, dermatolojik etkinliği uygulama keyfi ile birleştiren benzersiz bir cilt bakımı yaklaşımı geliştirmektedir; Dermatology Well-Being. Bu yaklaşımın merkezinde, doğal veya fizyolojik kökenli, en yüksek saflıktaki dermatolojik referans aktif bileşenlerin titizlikle seçilmesi ve kozmetik standartların ötesine geçen bir etkinlik ve tolerans talebi yer almaktadır.
TOPICREM sorunu, yaşı, rengi, yaşam tarzı ne olursa olsun tüm hassas ciltler için çözümler sunar.


img