Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
AH REDENSIFYING CREAM

Fiyat 1650 TL

Cilt sıkılığını geri kazandırır
Kırışıklıkları azaltır ve oluşumunu engeller
Yoğun bir şekilde nemlendirir

Kuru ciltler
40ml

Topicrem, Yaşlanma Karşıtı ürün yelpazesi için tercih edilen bir bileşen seçti: Hyaluronik Asit. Dermiste doğal olarak bulunan bu madde yaşla birlikte azalır, sonuç olarak cildiniz kurur ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Redensifying fluid cildinizi yeniler, esnekliğini ve parlaklığını geri kazandırmayı destekler. Kırışıklıkların görünümünü azaltmak için formülünde yer alan Hyaluronik Asit sayesinde cildin dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik İçerik


Hyaluronik Asit

Bu dermatolojik aktif bileşen cildi dolgunlaştırır ve yeniden yoğunlaştırır. Tüm Topicrem aktif bileşenlerinin yüksek saflık gereksinimi vardır. Hyaluronik Asitimiz ≥ %93 saflıktadır.

İçindekiler


KANITLANMIŞ & SONUÇLAR

%86

Dolgun cilt

* Memnuniyet yüzdesi - 21 gün boyunca 21 kullanıcıda üzerinde dermatolojik gözetim altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.

%90

Daha ışıltılı bir cilt

* Memnuniyet yüzdesi - 21 gün boyunca 21 kullanıcıda üzerinde dermatolojik gözetim altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.

%100

Pürüzsüz bir cilt

* Memnuniyet yüzdesi - 21 gün boyunca 21 kullanıcıda üzerinde dermatolojik gözetim altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.


DOKU & UYGULAMA

Kim için

Yetişkin

Kuru ciltler

Doku

Zengin krem doku

Lavanta, gül ve amber ağacı notaları içeren koku

Kullanım ipuçları

Sabah ve/veya akşam yüz ve boyuna uygulayın
img