Topicrem 30. yılını kutluyor
DAHA FAZLA BİLGİ
TR
FR
AC PURIFYING MASK

Fiyat 729 TL

Fazla sebumu emer
Gözenekleri sıkılaştırır
Kusurları azaltır
Cildi kurutmaz

Karma ve yağlı ciltler
50ml

AC Arındırıcı Maske, cildi kurutmadan parlaklığa, görünür gözeneklere, kusurlara ve izlere karşı üçlü etki sağlar. Yeşil ve beyaz kil ikilisi ve deniz yosunu özünden formüle edilen bu maske fazla sebumu emer, gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Kusurları ve izleri azaltır. Cilt matlaşır, aydınlanır ve yatıştırılır. Kremsi ve taze dokusu uygulamada maksimum konfor sağlarken, çiçeksi ve meyvemsi kokusu bu bakım anını gerçek bir rahatlama anı haline getirecektir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik İçerik


Beyaz ve Yeşil kil ikilisi

Bu dermatolojik aktif bileşen cildi temizler ve matlaştırır. Tüm Topicrem aktiflerinin yüksek saflık gereksinimi vardır.

İçindekiler


KANITLANMIŞ & SONUÇLAR

%100

Cildi arındırır

* Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca 31 kullanıcıda dermatolojik ve oftalmolojik kontroller altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma

%94

Fazla sebumu emer

 Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca 31 kullanıcıda dermatolojik kontrol altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.

%90

Gözenekleri sıkılaştırır

* Memnuniyet yüzdesi - 28 gün boyunca 31 kullanıcıda dermatolojik kontrol altında kullanım ve etkililik ile ilgili klinik çalışma.


DOKU & UYGULAMA

Kim için

Genç, Yetişkin

Karma ciltten yağlıya

Doku

Kil maskesi

Greyfurt, çay çiçekleri ve beyaz misk notaları içeren parfüm

Kullanım ipuçları

Haftada iki kez yüzünüze kalın bir tabaka halinde uygulayın, 5 ile 10 dakika bekletin, ardından durulayın. Göz bölgesinden kaçının.
img